Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency

POINO (UK) - http://poino.bandcamp.com/ STAER (NO) - http://soundcloud.com/staer MICROVOMIT (CZ) - http://microvomit.bandcamp.com/

POINO (UK)
trio z Londýna hrající alternativní hardcore s patrnými vlivy math-rocku nebo i tvorby avant-noiseových kapel kolem labelu Skingraft records. Místy téměř jazzová dynamika přechází do ostrého běsnění, které mají pod kontrolou trhané zvuky baskytary a přesně načasované breaky bicích. Názvy jejich skladeb jako Kofeinová skvrna, Pozorování kuchyňského pavouka nebo Sex Pesto potvrzují, že kapela se ve své tvorbě, kromě hluku, zajímá o nosná témata.
http://poino.bandcamp.com/
http://www.horsearm.com/artists/poino


STAER (NO)
Instrumentální burácivé blues od dřevorubců, kteří možná mají úctu k tradici, ale rozhodně nemají chuť ji hrát. Hudba Staer je plná důmyslně poskládaného kytarového vazbení a přitom je přívětivě melodická, i když jsou ty melodie poněkud rezavé a skřípou. Staer hrajou surf rock z lesa, kterým vibruje groove a hypnotická zatěžkanost norských experimentátorů Ultralyd a Noxagt a místy lichá rytmika Keelhaul nebo pozdních Zu.
http://www.mozartkebab.com/
http://soundcloud.com/staer

MICROVOMIT (CZ)
Celebrity českobudějovické scény Noise Assault Agency Budweis opět atakují Brno, protože v každém správném promo materiálu někdo něco atakuje, a oni to navíc mají v názvu, pokud si toho někdo nevšiml. Tentokrát s improvizační noise rockovou skupinkou. Od tria Ciiikal (Depakine Chrono), Sokol (Soxol, Nuly) a Dojč (Pregnant Mutant) se dá očekávat všechno, jen ne večer při vonných tyčinkách.
http://microvomit.bandcamp.com/

poster:
http://i208.photobucket.com/albums/bb183/head_037/01kopie.jpg

http://www.myspace.com/astralbubblebookingagency
http://ava.chernobyl.eu/

TOJEJO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
STOOL --- 10:46:27 1.10.2012
tyjo, to možná i jo!