Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

38 uživatelů půjde

hledání


www.mackab.com

Více než deset let po legendární preméře v Roxy se do Prahy vrátí Macka B společně s Mad Professorem za mixážním pultem! Dubwise rozsvítí Lucernu už v

Jeden z nejpopulárnějších veteránu britské reggae scény Macka B vydal 15. června nové album CHANGE THE WORLD, které vyšlo pod jeho vlastním labelem Chinelo Records. Na desce, z které už najdete níže první ukázky, se objeví také vzácní hosté – David Hinds ze Steel Pulse, Luciano, Earl16 a v neposlední řadě Lloyd Brown! Album si produkoval sám Macka B s malou podporou od Peckings a Iron Fist productions. Jak je jeho zvykem, ve svých textech opět mluví o hodně konkrétních věcech a problémech, které trápí svět 21. století. Už jen názvy songů „Nuclear Energy“, „Medical Marijuana“, „Reparation“, „Gang Warfare“ nebo třeba „The Death Penalty“ mluví jasně o svém obsahu, který nejen komentuje, ale i hledá řešení pro to, jak opravdu změnit svět (alespoň ten svůj). Mimochodem byl to prý právě Peckings, kdo přišel s nápadem revitalizovat na album i pár foundation riddimů, což se osvědčilo na maximum už jen v pilotním singlu „Never played a 45″, který se objevil i na vinylu a už je prý zcela vyprodán.

Aby toho nebylo málo, Macka B vydal letos v létě i EP, které produkovali Necessary Mayhem! Do Lucerna baru dorazí se svou kapelou Roots Ragga Band a za mixážním pultem bude zvučit a efektovat i sám Mad Professor, s kterým vystoupil v Praze poprvé a naposled někdy kolem roku 1998.

CURLYLOCK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CURLYLOCK --- 15:40:03 17.9.2012
Mel byste nekdo kapacitu vybombit a rozhodit kolem sebe cca 800 nalepek na Macka B + Mad Professor? Volny vstup je pak samozrejmosti..
PETRPEDROS --- 15:34:46 17.9.2012
Czech Republic ahoj a Slovakia... Greetings song