Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.bohnicky-fotomaraton.cz

Fotografická soutěž. 6 hodin, 12 témat. Start v PL Bohnice ve 12:00. Registrace, Ceny, Porotci, O co jde a více najdete na WEBU.

Dne 16.6.2012 ve 12:00 odstartuje vyhlášením 12ti soutěžních témat I. ročník mezinárodní fotografické soutěže pro uživatele digitálních fotoaparátů Bohnický fotomaraton. Soutěžit lze ve dvou kategoriích – Dospělí a Do 15ti let. Startovní pozice bude u hlavní budovy v areálu Psychiatrické léčebny. Od 11:00 bude probíhat registrace soutěžících, výhodu budou mít Ti, kteří tak učiní do 15.6. online v sekci REGISTRACE na webových stránkách. Následovat bude maraton v pořízování snímků na příslušná témata v pořadí, v němž budou vyhlášena v časovém limitu 6ti hodin. Je na každém soutěžícím, kde nafotí svůj „materiál“, jedinou limitou je odevzdání pořízených snímků na stanovišti v Psychiatrické léčebně do 18:00.

Soutěž má svá striktní Pravidla a Podmínky, stanovené dle standardu průběhu této jedinečné akce po celém světě. Úspěšně odevzdané soutěžní snímky bude hodnotit odborná Porota, jejíž verdikt se dozvíte na slavností Vernisáži výstavy v unikátních prostorách bývalé Varny v léčebně v Bohnicích v rámci festivalu Babí Léto 15.9.2012. Výherci obdrží hodnotné Ceny, jejich snímky budou součástí následné Výstavy ve Varně a poputují do Dražby, jejíž výtěžek má za cíl pomoci lidem s duševním onemocněním.

Zajemci o soutez vyuzijte, prosim, vyhod REGISTRACE online na nasem webu.
------------------------------------------------------------

PSYION
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OA8 --- 23:02:32 3.6.2012
raaaad bych jen jeste asi budu na svk :S
TURBO --- 22:59:07 3.6.2012
díky za pozvání, "bohužel" budu touto dobu na Šumavě na Špičáku doufám užívat fajn počasí, tak užívejte i vy v Praze!