Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


3týdenní poznávání této exotické země. Přímořská městečka, cedrové lesy, pouštní duny, mátový čaj, drahé kameny, Berbeři a mnohé další :-)

Odjezd z ČR, zastávka v Gerone. V pondělí 23.4. ráno plavba trajektem z Algeciras do Ceuty, příjezd do Chefchauouenu. Prohlídka středověkého města Fes. Cedrové lesy, drobné naleziště achátů, možnost výletů do poklidného městečka Azrou či k úchvatným pramenům řeky Rbia.
Celodenní přejezd k písečným dunám u Erfoudu,
ranní výstup na nejvyšší dunu za účelem pozorování východu slunce. Návštěva pouštního městečka Erfoud, přespání v malebném berberském hotýlku. Prozkoumávání nových lokalit zkamenělin nedaleko alžírských hranic. Příjezd k pevnosti Ait Benhadou, zastávka v údolí růží. Příjezd k vodopádům Cascades D'Ouzoud.

Ve čtvrtek 3.5. příjezd do královského města Marrakech. Celodenní a noční prohlídka Marrakeche. Horská vesnička Asni, návštěva u Mohameda Derviše a mnohá jiná horská povyražení, možnost celodenního přechodu náhorní planiny Kik.
Národní park Massa (říční delta u Atlantiku). Večer příjezd do přístavu Essaouira. Přespání na hotýlcích, celodenní pobyt u moře v Martilu.

V sobotu 12.5. brzy ráno příjezd do španělské Barcelony s následnou devítihodinovou pauzou, noční přejezd.

V neděli 13.5. příjezd do ČR.

Přihlášky přijímá a expedici vede Karel Růžek,
603 436262, oron@volny.cz.

Podrobnosti (program, cena, co s sebou atd.)
v přiloženém souboru nebo u organizátora.

Nyní lze vše probrat osobně s Karlem Oroněm Růžkem jakožto vrchním čajovníkem v nové čajovně v Praze - Myslíkova 5, vchod za rohem z Vojtěšské :-)

event_attached_file

LADYSERENDIPITY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.