Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.arkham.hys.cz/

Na poslední chvíli domluvená ambientně/industriální zběsilost na nedělní podvečer. Svart 1 má cestu kolem a žádá o možnost přednést své vize temného aSvart1

Vlastním jménem Raimondo Gaviano. Tento neotřelý projekt ze Sicilského Cagliari představí českému publiku velmi neotřelý a temný mix dark ambientních ploch, dronových kytarových struktur a hluků post industriálních samplů. Při procesu tvorby využívá Raimondo počítačovou i analogovou syntézu, strunné nástroje, efektové krabičky, předtočené samply i temnější field recording. Vše doprovází temné vizualizace inspirované moderní školou filmového expresionismu takových autorů jakým je třeba Andrzei Zulawski. Těšte se na velmi temnou a obskurní záležitost!

Seismic Wave Factory

Pod tímto projektem se ukrývá Robert Hnát, - zkušený hudebník a zvukový alchymista, člen démonické bestie Einleitungszeit, který si na nás opět vylije svou frustraci pomocí hlukových a death industriálních pasáží, podbarvených power elektronickým zoufalstvím a nemilosrdnou projekcí! Přemýšlivé a brutální, zadumané i vzteklé.

Fuck Tv Video Divison

Večer zahájí projekce některého z video pokladů naší industriální scény z produkce videolabelu Industrial Gallery, jehož principál TzEnDa zachytil svou kamerou nejeden neopakovatelný koncert a vydal ve své péči záznamy některých ojedinělých hudebních večerů i videoinstalací různých našich i zahraničních projektů!


GULDUR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VOJTABOSS --- 14:43:45 18.3.2012
je tam nějaký vstup?