Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

19 uživatelů půjde

hledání


Druhé kotlíkářské hraní a zpívání

Doneste si kytary, flétny, housle, mandolíny, basy, klarinety, prostě všechno, na co dokážete hrát. :-) A zejména nalaďte své hlasivky.

Akce se koná v podniku, kterému vládne rukou železnou ale spravedlivou Darion. Pokud víte, kde se podnik nachází, jste srdečně vítáni. Pokud máte pocit, že budete srdečně vítáni i když nevíte, kde je Darionovo, ozvěte se mi do pošty. Zejména lidé hrající na nástroje jsou žádáni a vítáni. :-))

HARALD
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KATERINA --- 19:09:37 10.2.2012
je mi líto, pro nemoc nedorazím :(
DARION --- 9:02:30 10.2.2012
Je mi brutálně pod psa. Pořád platí, že to dnes bude, ale volám o pomoc. V zásadě jde o jediné - nejsou doplněné zásoby. Jmenovitě piva všech možných druhů. Zbytek by snad k dispozici být mohl. Věci na toasty nějak zvládnu.

Ale pokud je tu někdo, kdo by se mohl odpoledne stavit a za symbolické pozvání na drink doplnit nějaká piva z blízké Billy (bývá nejlevnější), celkem (nikoli nutně najednou, nikoliv nutně jeden z vás!) tak 20 Plzní (do 22 kč láhev), 15 Gambrinu desítek (do 10), 6 Bernardů dvanáctek (do 17), 6 Bernardů švestek (do 19), 4 Bernardy višně (do 22), 3 Radegasty Birelly (do 14), 5 černých kozlů (do 15), 5 Cool Lemondů (do 15)...
Ceny jsou bez záloh.

Pokud se toho někdo chcete chytit, prosím, cinknětě mi, zavolám zpět. Hlavně to nenakupte nějak na vlastní pěst bez oznámení nebo za víc peněz - ceny piv se liší klidně o 5 korun a já nebudu účtovat jinak než obyčejně, takže by vaše pomoc mohla stát Krakatit peníze.

Tohle je počet, který je třeba akutně. Pokud se toho sejde víc (třeba vezmete od každého basu), budu vám to schopen splatit POSTUPNĚ.
MLEKAR_STEIN --- 21:28:37 9.2.2012
trénoval jsem stánky. a furt je neumím.