Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

40 uživatelů půjde

hledání


http://fireshow.cz/vsezonglersky-slet-29-1-2012

žonglování, workshopy, vystoupeníDalší pokračování Všežonglérského sletu je tady!

Toto již třetí pokračování žonglérské sešlosti se bude opět konat v prostorách Sokola Žižkov. Celé schéma této akce zůstává nepozměněno. Akce začíná v neděli ve dvě hodiny odpoledne volným žonglováním. K dispozici Vám bude tělocvična s vysokými stropy. K žonglování nám budou hrát djs Bica, Ezop a Ichbin. Po tom, co se pořádně rozhýbeme a rozžonglujeme, přijde na řadu blok workshopů. Workshopy budou začínat v 16:00. Tentokrát pro Vás máme připravené tři workshopy. První z nich je od Kruhové paraboly. Jejich workshop se bude zabývat základy žonglování s míčky a kužely. Pokud se sejde zkušenější publikum, tak Vám kluci určitě rádi ukážou něco z tajů passingu či takeoutů. Druhý workshop povede devNull z pražské skupiny Firejokers. Jeho workshop bude o základech manipulace s buugeng a s-staffama. Pokud nedisponujete vlastními buugengy či s-staffy, tak nemusíte zoufat. Celý tento workshop totiž podporuje obchod Firelovers.com a na tento workshop s-staffy zapůjčí. Na místě bude k vidění více typů této vcelku nové hračky. Jak různá tréninková provedení tak i zápalné varianty. A aby toho nebylo málo, tak na této akci bude obchod Firelovers.com prodávat veškeré s-staffy za velice přijatelné ceny. Takže pokud jste někdy přemýšleli o nákupu této hračky, tak teď bude vhodná příležitost. Třetím workshopem Vás provede Cirkus TeTy. Na jejich workshopu si budete moci vyzkoušet jak se dělá závěsná akrobacie na šálách. TeTky Vám vysvětlí jak to celé chodí, nechají Vás si to vyzkoušet a předvedou Vám pár základních prvků.

Celý večer potom uzavřeme večerníma vystoupeníma. Ta začnou chvíli po osmé hodině. V těchto vystoupeních budete moci spatřit všechny workshopery jak Vám předvedou vše co jste se mohli v jejich workshopech naučit.První vystoupení budou mít na svědomí kluci z Kruhové praboly. Jejich vystoupení se jmenuje First step. Druhé vystoupení bude od devNulla - Black&White Buugeng Show. A poslední vystoupení bude od Cirkusu TeTy a jmenuje se TeTy v zápletu.

Po celou dobu konání akce bude na místě obchod Firelovers.com. Pokud se Vám líbí něco z jejich nabídky a chtěli by jste si to osahat, tak jim napište na mail shop@firelovers.com a oni to vezmou s sebou. Jinak v jejich výsadkovém obchůdku najdete průřez celým sortimentem.

Workshopy:

Kruhová parabola – Míčky a kuželky http://zongleri.cz/
Devnull - S Staff & Buugeng http://www.facebook.com/FireJokers
Cirkus tety – Základy závěsné akrobacie na šálách http://www.cirkustety.cz/


Vystoupení:

Kruhova parabola – First step http://zongleri.cz/
Devnull - Black&White Buugeng Show http://www.facebook.com/FireJokers
Cirkus tety – Tety v zápletu http://www.cirkustety.cz/


Termín: 29.1.2012
Čas: 14:00 - 22:00
Vstupné: od 14:00 100 kč od 19:00 50kč
Kde: Sokolo Žižkov, Koněvova 19, Praha 3
Souřadnice: 50°5'15.587"N, 14°27'21.064"E
Mapa: http://mapy.cz/s/2Kn7
Co s sebou: žonglovátka, PŘEZUVKY, dobrou náladu

TULEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DIGITALIS --- 17:18:12 3.1.2012
TULEN: a jine novinky nejsou?
TULEN --- 16:56:27 3.1.2012
Jedna dnešní novinka. Přibylo nám jedno vystoupení. Postará se o něj Rendolf a ukáže Vám nějaké čáry máry s kontaktní koulí.
TULEN --- 12:32:07 2.1.2012
DIGITALIS: objevne neni, jen mi neprijde zorvna kreativni na kazdou akci kterou poradam davat poikovej workshop, ale pokud o nej je takovej zajem mile rad ho tam pridam.
DIGITALIS --- 12:27:38 2.1.2012
TULEN: bude to mozna dost objevne zjisteni, ale zajem o poikovej workshop je na takovejhle akci pokazdy...jinac by se o tom tady nevedla ta diskuze....
TULEN --- 12:20:58 2.1.2012
wortkshopy nejsou este uplne uzavrene porad mam nekolik workshopu v jednani tak sem je nechtel zverejnovat. pokud by byl zajem o wkshp s poiema muzeme zaridit.


GLUMON: prijde ti 100kc vstupneho za 8mi hodivou akci s workshopama a vystoupenima moc?

nedelni zonglovani v ulite trva 4 h, bez programu a je za 50kc.


ROWAN: obruc je v planu.
ROWAN --- 12:08:27 2.1.2012
MANNY23: taky bych takovej uvítala... a s obručí klidně taky...
GLUMON --- 11:19:17 2.1.2012
Super, zimních akcí nejni nikdy dost.

Jen mi trochu chybí něco na způsob Davida Severinse, co by aspoň trochu ospravedlnilo tu cenu.
DIGITALIS --- 10:33:14 2.1.2012
MANNY23: nejses sam, kdo se divi workshopum co nebudou....
MANNY23 --- 13:54:19 1.1.2012
škoda že tam neni žádnej vorkshop s poiema :-(