Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


www.yesclub.cz

Prague Electric uvadi specialni zajezd z Nemecka az do Prazskeho Yes klubu. Autobus bude po stechu narvany rozjetymi party people a Djs.

Prague Electric ve spolupráci s Beef records uvádí speciální “road trip” párty z Německého Augsburgu až do Pražského Yes klubu. Autobus bude po střechu plný rozjetými party people a Djs.

Jsme velice rádi, že na tento divoký večírek přijala naše pozvání krásná Djka Daniela La Luz z Berlína, která se vůbec poprvé představí v České republice se svým originálním live setem. Daniela se věnuje muzice od roku 1998 kdy začíná hrát drum and bass a zároven vystupuje v punkových kapelách jako zpěvačka. To se jí drží až do roku 2007, kdy objevuje kouzlo produkce vlastních nahrávek ve svém domácím studiu. Naprosto tomu propadá a začíná produkovat elektronickou muziku pro různé labely. V roce 2010 vyhrává cenu "Qwartz 6 Electronic Music Award" v kategorii "Dancefloor & Clubbing" s trackem "Elle Routine". To jí zajistí několik skvělých hraní na Ibize s Magdou z Minus records.
Začátkem tohoto roku se Daniela dokonce rozhodla založit svůj vlastní label Riot Riot Technique, na kterém představuje tvorbu producentů z celého světa.
Nenechte si ujít její live show, ve které uslyšíte prvky Hip Hopu, Funku a Techna okořeněný jejím podmanivým hlasem. Ano, Danieala bude zpívat!

Dále se představí John Doe a Bussy Aces z Augsburgu. Oldrich Sic Jr. zahraje s Philipem Markesem, který jeho set doplní o imporvizace na saxofon. Také se můžete těšit na Mania z Delite Agency a Dj Schwa z projektu Shades of Gray.Daniela La Luz / Live / Parallel / Berlin www.danielalaluz.de
Oldrich Sic Jr. / Prague Electric / DE www.pragueelectric.com
+ Philip Markes LIVE SAX
John Doe / Pacman Music / DE
Buddy Aces / Pantheon / DE
Dj Schwa / Beef records / AU/CZ www.djschwa.net
Manio /Delite agency/ CZ.... JO A MIMINO SLAVI NAROZENINY! TAKZE BUDE O ZABAVU POSTARANO. STARA PARTA NEREZAVI :)

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.