Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

43 uživatelů půjde

hledání


www.myspace.com/slyandrobbie

Rytmické duo Sly Dunbar & Robbie Shakespeare patří nejen mezi ikony jamajského reggae, ale zároveň mezi největší inovátory muziky 20. století!

Rytmické duo Sly Dunbar & Robbie Shakespeare patří nejen mezi ikony jamajského reggae, ale zároveň mezi největší inovátory muziky 20. století! Autoři více jak 200.000 instrumentálek spolupracují s hvězdama napříč všemi žánry. Jejich exkluzivní pražský koncert navíc obohátí speciální host, kterým bude Junior Reid!

CURLYLOCK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JIRKA13 --- 0:37:03 28.7.2011
Tak tohle byla v osmdesátých letech nejlepší rytmika na světě. Kromě úžasných věcí, natočili i všechny známé diskosračky, včetně Bonie M. Byl jsem v západním Berlíně ve studiu, když točili s Farianem, (ten ty Bonie M vymyslel a skoro všechno na desky odzpíval). Dostali jen harmonii, řekli jim jak rychle a oni to odehráli. Za dvě hodiny natočili elpíčko a vezli je na letiště. Jezdili po světě, točili za ranec základy a nikdy vlastně ty věci neslyšeli. To byly časy. Jestli můžete, jděte se na ně podívat. Budete mít zážitek na celý život. A asi ani nikoho lepšího neuslyšíte.