Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

233 uživatelů půjde

hledání


http://www.kulturajinak.com

Pozor!!! Blešákové šílenství se odehraje v Hale C.

Prodat či koupit zde budete moci téměř vše, co prostě nepotřebujete nebo naopak šíleně dlouho sháníte. V zastřešené a zateplené hale o rozloze 700 m2 najdete nejen kuriozity, neobvyklé dárky k různým příležitostem, ale také spousty oblečení, které již přestalo bavit svoje majitele. Dále třeba textil, bytové doplňky, hračky, domácí potřeby, zemědělské přebytky, použité zboží, které se právě Vám může ještě hodit. Dveře jsou otevřeny i různým sběratelům zajímavých věcí a své drobnůstky zde můžete i povyměňovat. K dostání budou i věci nové a nepoužívané (šperky, knihy, nevhodné dárky). Po domluvě s rodiči mohou prodávat i děti věci, které už ke hraní nepotřebují (kompletní sady her, karet, stavebnice, apod.) a případně je směnit za věci jiné.


To, co nakoupíte na bleším trhu, nenajdete v žádném supermarketu! A navíc! Věci, které Vám doma již dosloužily, zabírají místo, ale je vám líto je vyhodit, můžete na bleším trhu výhodně zpeněžit. Máte-li obchodního ducha, stačí v sobotu 22. 11. 2008 zavítat na Blešák Madness!
Pokud jste se rozhodli prodávat, pište pro více informací pro prodejce na stanky@realbeat.net Vstupné: prodejci 100Kc= Metr čtverečni , nakupující 25Kč.
Příjemný hudební doprovod zajistí Fredoledo dj´s. Občerstvení formou zimního baru na místě.

OMRI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BASTOCH --- 18:35:51 2.11.2008
co je zimní bar? jako že všechno alko bude teplý? :)