Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://naab.xf.czPSYCHOFAGIST (IT)
Jedna z nejšílenějších a nejexperimentálnějších kapel na mathcorovém / grindovém / novátorském kolbišti konečně zavítá do České republiky. Italští PSYCHOFAGIST po kritiky i fanoušky oceňované desce Il Secondo Tragico, která ukazuje vlastní, originální pohled na moderní extrémní žánr, totiž na jaře 2011 vydávají novou desku u Relapse records, což samo o sobě něco znaméná, a novej materiál bude prezentovat na Anti-Music Euro Tour, které bude mít hned tři zastávky na našem území!

Mix šílené (a)rytmiky, (dis)harmonických postupů a např. saxofonu, který čerpá nejen z kapel jako jsou Dillinger Escape Plan, Meshuggah, Daughters, Locust či PsyOpus, ale i z moderního jazzu. Pro všechny, co si rádi nechají nejen vymlátit mozek z hlavy, ale také rádi koukají s otevřenou pusou, co všechno je v hudbě možné!

"Regulérní nová hudba, která se zbavila přežitků jako sloka, refrén, pravidelné takty aj. Svojí dvojkou potvrdili, že jsou nejen vynikající muzikanti, ale i vynikající a originální skladatelé."
http://www.myspace.com/psychofagist


Hudba hlavních protagonistů večera se pohybuje mezi dvěma póly. Psychofagist jsou představiteli hudebního extrému, ale jejich hudba je zároveň nesmírně sofistikovaná. Mladé instrumentální math rockové trio Eá, které jim bude v K2 dělat společnost, s nimi pojí právě složité rytmické figury a důvtip při spojování zdánlivě protichůdných melodických linek. Dva z členů téhle trojky z Lomnice u Sokolova působí taky v unikátní sokolovské psychedeličnosti Negero.

Díky sestavě kytara-bicí-basa zní Eá sevřeněji a zemitěji. Jejich disharmonický šachetní brúglás je zhudebněným úprkem klaustrofobika napříč svými vlastními ušními cestami. A je jedno, jestli mu k tomu hraje Dysrhythmia, That Fucking Tank, Sleeping People nebo třeba math rockoví klasikové Don Caballero.
http://bandzone.cz/eadisharm

MOTH
Pět parchantů se zálibou v oldskull thrash/death/black metalu, crustu, hc/punku, grindcore a alkoholu.
http://bandzone.cz/marchofthehordes

THE_SOKOL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PERGL --- 16:51:35 16.6.2011
kluky z Moth znam osobně myslim že to bude stát za to;)
TOMAS_WW --- 10:38:10 8.6.2011
To je sikula ten THE_SOKOL :)