Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://poisonapple.orad.cz/smash-grab-it-27-5-2011.html

POISON APPLE PRESENTS - SMASH&GRAB IT!

DRUMANDBASS STAGE:


NO MONEY / BAD TASTE, CLOSE2DEATH, DVOIKATROIKA.CZ
SMARIO / DRUMANDBASS.CZ
THIEW / BREAKART.CZ
OZONE / POISONAPPLE.CZ, DNBFEVER.CZ
CINIC / POISONAPPLE.CZ
MAZZON / POISONAPPLE.CZ
RDJ / POISONAPPLE.CZ
TNO / POISONAPPLE.CZ

zpěvem provede celou noc MC WAS!


HOUSE&TECHNO STAGE:


PASKVILL / EXCREW.WEBHOLE.CZ
PIF / DJPIF.COM
SLIM.M / EXCREW.WEBHOLE.CZ
MOTIVE / KBL PRODUCTION
+ GUEST...Vstup do 22:00 70czk / po 22:00 99CZK


Projekt Poison Apple opět dává o sobě znatelně vědět. Tentokráte rozjíždí další díl ze serie akcí pod názvem Smash&Grab It!, která proběhne v Lovosickém klubu Cocoon. Párty pod tímto titulem se odehrala minulý rok v květnu na severu Čech a Praha hostila v prosinci specialní edici. Vystoupili zde např. jména jako je slovenký B-Complex /Hospital rec./ či top českých DJs jako jsou X.Morph, Sayko, Bifidus Aktif aj.

Poison Apple crew si tentokráte pozvalo projekt No Money /Bad Taste, Sudden Def, Subsonik Sound, Citrus, Close2Death/. C.Phone&Limitedd /No Money/ přišli s charakteristickým zvukem ovlivněným neurofunkem a zároveň čerpajícím z toho nejlepšího z dalších drum&bassových stylů, spojujícím nekompromisní rebelství s precizně odměřenými basy i beaty. Dne 27.5.2011 se z tohoto dua představí C.Phone, který je nejen dvorním Djem projektu No Money, ale také zakladatelem několika projektů Severní Moravy. Jistě jste nepřehlédli multižánrové ostravské seskupení DJs Dvoika Troika /2.3/. Více o projektu No Money a samotném vystupujícím v profilech níže. Tímto hostem však nekončíme!

Dalším pozvaným je nejviditelnější postava crew Drumandbass.cz DJ SMario. Je to zhruba rok, co je čestným členem této vybrané společnosti a jeho kvality jsou toho důkazem. Nejčastěji od něj můžete slyšet tvrdší a rovnější odnože DnB - někdy i tekkno. Částěčně se věnuje i dubstepu.
Třetím povolaným je frýdecko-místecký DJ Thiew, organizátor pravidelných nocí Breakart a Ged Wasted. Zahrál si na prestižních akcích s jmény jako je např. Andy C, John B, Subfocus, Futurebound, Ed Rush, DJ Fresh a mnoho dalších. Jako jeden z velkých úspěchů vníma hraní na největší drumandbassové akci v ČR LET IT ROLL /2009, 2010/.
Hlavní scénu uzavírají organizátoři večera Smash&Grab It! Poison Apple DJs ve složení: Ozone, Cinic, RDJ, Mazzon a TnO.

Hause&Techno scénu ovládnou DJs lovosického klanu Excrew Paskvill a Slim.M, za KBL Production vystoupí DJ Motive a speciálním hostem rovné scény je nový člen Poison Apple crew DJ Pif, ten se představí v typickém jackin-house setu.

Důraz neklademe pouze na lineup a dvě scény, ale také na vizuální stránku večera. Připraveny budou dva projektory s videohalucinací VJ Fikyho /2kangoo/, světelná show od teplického Foggyho a spousta dekorací ve stylu Poison Apple projektu. Odstartujeme vše ve 20:00 a končit se bude nad ránem. Vstup činí do 21:00 70 czk a poté 99 czk.

OZONE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TOMSELY --- 14:20:25 18.5.2011
Snad se stavím, když to mam pár kroků :)