Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

274 uživatelů půjde

hledání


http://www.letniletna.cz

VIII. Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla

Každý rok se posledních čtrnáct dní na konci srpna jindy osiřelý kout parku na Letné na dohled od Pražského hradu rozzáří magickou atmosférou nového cirkusu a divadla. Dospělí sem přicházejí, aby se pod cirkusovými šapitó smáli, dojímali, tajili dech a nechali se pohltit představeními těch nejlepších evropských souborů z oblasti nového cirkusu. Děti sem táhnou své rodiče na desítky pohádek, dětských představení, výtvarných aktivit a pak nechtějí domů, protože se jim zde tak líbilo. A dospělým, i když tvrdí svým nejmenším opak, se zpět také nechce – vždyť odpočívat na trávě, posedět s kamarády u pěnivého moku, nebo se bavit u živé hudby ve festivalové kavárně a baru je tak snadné a návykové…

Jediný tuzemský festival, který systematicky uvádí nejlepší soubory tzv. nového cirkusu, uměleckého směru, který kombinuje cirkusové dovednosti s divadelní poezií.

Letní Letná je divadelní událostí nejen v rámci Prahy, ale celé České republiky, o čemž svědčí nejen zájem diváků, ale řada zpráv, pozitivních recenzí a dalších ohlasů v mediích.

Program Letní Letné tvoří během čtrnácti dnů přes 90 představení: až 5x denně pohádky, večer pak pro dospělé, festivalová škola pro děti, dílny cirkusových i uměleckých dovedností, koncerty, diskuse či představení pod širým nebem zdarma.

 

PRVNÍ HVĚZDA 8. ročníku LETNÍ LETNÁ Praha 2011 :

 Cirkus Cirkör, nejslavnější skandinávský soubor nového cirkusu, přiveze do parku na Letné své nejnovější představení Wear it like a crown, http://www.cirkor.se

Rezervujte si včas vstupenky , více informací : http://www.letniletna.cz/vstupenkyELESDY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TULEN --- 14:25:54 11.7.2011
Cirkusové dílny zajišťují obchod Firelovers.com a portál Fireshow.czhttp://www.fireshow.cz/letni-letna-2011