Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

22 uživatelů půjde

hledání


http://www.mysticalwaves.com

Druhé pokračování Music Revolution party v klubu Cross. Tato akce proběhne zároveň jako čtvrtý warm up na letní festival Mystical Ritual 2011.

MYSTICAL WAVES PRESENT: MUSIC REVOLUTION II (Mystical Ritual open air festival 2011


Psy Trance Stage:

Live in Concert:
Puppila (Hungary)
Live Act:
Kalumet (Halu Beats, Hungary)
Audio Pilots:
Ondrej Psyla (Mystical Waves, Czech)
Djane Lolla (Zero Point, Czech)
Ypsylon (Mystical Waves, Slovakia)
Circuit Jerk (Psyence Fiction, Australia)


2nd Stage:

Live Act:
Kalumet in Dub (Halu Beats, Hungary)
Djs:
Stanzim, AHZ, Nitrous, Rade, Touchwood (Volnej Průběh dolním prostorem)

Video Trip:
vj Ikognito

Decos:
Fluorobotanics (Czech)

Entrance:
do 22:00 0,-
po 22:00 100,-

Info:
Druhé pokračování Music Revolution party v klubu Cross. Tato akce proběhne zároveň jako čtvrtý warm up na letní festival Mystical Ritual 2011.
Mystical Ritual Open Air 2011PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PSYLA --- 15:27:07 30.5.2011
21:00 Circuit Jerk
22:30 Puppila live in concert
23:30 Ypsylon
01:00 Djane Lolla
02:30 Ondrej Psyla
04:00 Kalumet
PSYLA --- 12:50:58 9.5.2011
Bio:

Pupilla:
Projekt Pupilla se zrodil v Budapešti roku 2005. V současné době tvoří tuto kapelu tři členové. Gabor a Balint stojí za synťákama a vytvářejí podklad pro jemný dívčí hlas, který patří zpěvačce Panni.
Texty můžeme slyšet v anglickém, franscouzském a africkém jazyce. Jejich hudba se dá charakterizovat jako rychle se odvíjející trance, s prvky psy, doplňený o smyslný dívčí hlas.
Pupilla hrála na řadě festivalech např. Art planet Festival (Ukrajina), Ozora (Maďarsko), Atmospheric Festival (Bulharsko) a mnoho dalších.


Kalumet:
Kalumet (Zoltan Vajda, Maďarsko) začal svou hudební kariéru roku 1993 jako basák ve školní kapele. O rok později navštívil svou první taneční party a jeho zájem se otočil k současné elektronické hudbě.
Když se jeho kapela rozpadla, dostal svůj první comp a začal tvořit první zvuky s akustickými a elektronickými nástroji jako kytary, perkuse a syntetizátory. Jeho první tracky měly především prvky trance, dub, breakbeat a jazzy jungle tónů. Ve stejné době Kalumet spolu se svými kamarády narazili na party promotérský a kolektivní dj projekt Alapzaj (Basic Noise). Tato skupina byla významným pojmem v rámci underground techno scény v Budapešti. První vydaný track (remix známé maďarské kapely, Korai Öröm, 1998) brzy následovaly další tracky na různých kompilacích.
V té době Kalumet propadl psytrancu a soustředil se na vydávání kvalitní psytrance hudby.
V roce 2000 zahrál svůj první živý track na open party v Maďarsku a ten samý rok vydal dubový track pod prvním profesionálním labelem Chi Recordings. O rok později si zahrál poprvé živě v zahraničí, a to v Rakousku. Díky svému unikátnímu stylu začal být brzo v Maďarsku stále známější a oblíbenější. Přicházely další nahrávky a Kalumet postupně zjišťoval, že fúzování hudby je pro vytváření nových zvuků to nejdůležitější a tak začal povedeně mixovat jednotlivé žánry. Jeho první velký mezinárodní úspěch byl, když zahrál roku 2004 živě na Boom festivalu v Portugalsku, kam se za nejlepšími hudebníky sjelo asi 20 000 lidí.
Kalumet obvykle dělá na mnoha projektech najednou: dělá riddims pro ragga mc's, hraje na basu a kytaru při nahrávání hip hop session, skládá hudbu pro filmy a divadelní hry a věnuje se vedlejším projektům jako Rezzonance Dogs, Tupoliev, Monotonists, Ork Monk, Kalumet in Dub, Trevor McGregor, etc...
Roku 2006 se připojil k online hudebnímu magazínu (psylife.net), kam píše články, recenze a překládá různé materiály.
Jeho debutní album 'Burlesque' vyšlo v říjnu 2009 pod Para Halu's label, Halu Beats.Volnej Průběh:
Volnej průběh je zvukový azyl, který pěti zkušeným Djs a všem podobně naladěným hudebním fanouškům pomáhá uvěřit, že drum´n´bass je stále schopný se vyvíjet, že většina nemusí mít pravdu. Není čas na mainstream, když se toho na okraji žánru děje tolik zajímavého. Autonomic, deep, minimal, drum funk jsou přesně ty odnože dnb, které VP sleduje a posílá dál. Kromě pravidelných klubových vystoupení můžete Volnej průběh slýchat každé první pondělí v měsíci od 20:00 na on line stanici Radio 23