Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Photobucket

Je tomu drahně let co se na letním parketu Chatové osady Budín uskutečnil první díl Dejchánku. Tehdy se psal rok 2003. Od té doby se konal tento mejdan pravidelně dvakrát do roka až do podzimu 2007. Za těch několik dílů se z reprobeden vylily kvanta temnot a z úst některých podivínů vypadlo neméně jalových hesel, za která by se daly udělovat metály. Ano, je to tak. Zastesklo se nám. Chce se nám zas vyhazovat bezstarostně z kopyt, tvářit se jak pozinkovaný lamy, panicky se radovat ze tmy a ztrácet se v temnotách, jež přinášejí štěstí.

Na „comeback“ Dejchánku jsem přizvali dva velmi zajímavé morděpány, kteří reprezentují středoevropský label Owntempo records, na kterém vychází hudba od downtempo, grime a dubstep producentů. Jsou jimi ANS z Liberce a SIDE9000 z Litomyšle.

Oba vydávají své práce v zahraničí. Například ANS vinylem "Dungeon" odstartoval fungování britského labelu Studio Rockers (což je sublabel legendárního breakového vydavatelství Botchit&Scarper) a této značce zůstává nadále věrný, deska "Everyday Bullshit" s číslem 011 je stále na pultech obchodů. SIDE9000 spolupracoval například na poslední desce Moniky Načevy, nebo projektu UNITE britských Trans-Global Underground.

Malá hudební ochutnávka z Ansovy kuchyně zde:
http://soundcloud.com/anskrmelec/ans-original-krmelec-sounds

Dejchánek svým temným deep house & deep techno uvede AWACS. Který pravidelně vymetá hudební kluby v Praze. Je členem seskupení PLANKTON COMPANIER, kteří produkují dubové a dubstepové rytmy.

O dávku dark techna se postarají domácí PLUGE a WETRIX, kteří jsou zároveň rezidenti a spoluzakladateli Dejchánku. S pražským djeme a producentem DIALECTEM založili český techno label TRANSPORTA , na kterém vydávají i producenti ze zahraničí.

Premiéru na „panelu“ bude mít Jindřichohradecký dj FADO. Z jeho mixu se bude linout zvučné a klidné techno.

Areál bude otevřený do odpoledních hodin. Hrát se začne od devíti. Vstup je zdarma.

V chatové osadě Budín je i možnost ubytování v chatkách. Veškeré informace o rezervaci a počtu lůžek na chatkách obdržíte na tomto tel. Čísle.:
602 160 865

PLUGE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PLUGE --- 1:03:41 7.4.2011
FEFERONIE: dyť je vožerem ne? bude prdel. aspoň na to nezapomenou nanyny francouzský:D:D
SIDE --- 14:45:02 6.4.2011
FEFERONIE: v pohode, rekni jim, ze ty klucí vod dubstepu hrajou oboje :) (ale mej za zadama zkrizeny prsty radsi)
FEFERONIE --- 11:04:16 6.4.2011
jedou sem jen na víkend. já jsem vědoma potenciálu chatové osady budín, ale ony zřejmě nikoliv. nehledě na to, že jedna poslouchá rihanu a druhá guettu..
AKUFEN --- 8:29:38 6.4.2011
aspon poznaj zdejsi specialni folklor:))
PLUGE --- 22:03:23 5.4.2011
FEFERONIE: je vem sebou ne
RESOLUT --- 16:10:05 5.4.2011
blahopřeju!
FEFERONIE --- 15:51:56 5.4.2011
mě asi přijedou francouzsky na exkurzi ten vejkend, tak já nevim :(
ANS --- 13:30:46 5.4.2011
vidim to, ze si nachystam nejakej vic techy set nebojte :))