Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

27 uživatelů půjde

hledání


http://greendoors.cz/

čarodějnice 2011 / café na půl cesty / green smatroll / larika / megaphoneTréninková kavárna Café Na půl cesty ve spolupráci s MČ Praha 4 a o.s. Světlo pro svět Vás zve 30.4.2011 na hudebně-festivalovou oslavu Čarodějnice 2011.

Naše čarodějnická akce potěší jak milovníky dobré muziky, nadšence pro neziskový sektor, tak i rodiny s dětmi.

Bohatý program začíná už ve 14.00 odpoledne. Pro děti je připraveno improvizační divadlo Pohádkový kolíček a výtvarné workshopy Rodinného centra 4 Medvědi, Jany Koškové a o.s. Lačhe Čhave. Starší návštěvníci ale o "hraní si" ochuzeni nebudou, pro ně organizace Světlo pro svět připravila soutěže a překážkovou "slepodráhu". Atmosféru dokreslí stánky neziskových organizací, kde budete moci nakoupit fair trade produkty a výrobky z chráněných dílen. Tradičním bodem programu je dražba obrazů z výtvarného ateliéru o.s. Baobab a pálení čarodějnice, kterou každoročně připravuje tentýž ateliér.

Se soumrakem se rozjede také hudební program, chystají se na Vás reggae a ska kapely Megaphone, Larika a hvězda večera Green Smatroll. S koncerty ale zábava ještě nekončí, dokud budete mít energii, budete se moci bavit celou noc za přispění dj's, kteří budou hrát funky, latino, ska, reggae a ragga.

HYNEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
R6ANDREW --- 12:35:13 30.4.2011
neví někdo přibližný začátek hudbení produkce? 18? 20? aby se to do 22h stihlo odehrát, nebo je výjimka?