Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Pokračování parádní akce nejen pro studenty psychologie a psychoterapeutických studií

asian beats, balkan, latin, klezmer, tropical, psychedelic

PSYCHOPARTY nr. 2


Tumtududuum!

Na vědomost se dává, že se psí vidlice opět sešla s Jupiterem ve vhodné konstelaci vůči planetě Zemi, specielně Evropě, specielně Brnu a úplně nějvíc specielně psycholožkám a psychologům, graduálům, pregraduálům, postgraduálům a neograduálům, nejvíce však studentstvu spřízněnému, jakožto i okruhu nejšírších zajímavých přátel, ano, lidu obecně.
Tentokráté setkání se skutečně dí na počest velikána psychických výšin i hlubin, C.G. Junga. Bude to tentokrát on, po přísném tatíčkovi, kdo převezme žezlo duchovního průvodcovství nad touto akcí.Jak již tušíte jistě, velevážení, osu mejdanu bude tvořit hudební produkce vybraných rezidentních i hostujících djs, kteří tak kromě toho, že zprostředkují mejdanu nakloněnou atmosféru, tak i zároveň představí exkurz do světa brněnské elektronické hudební scény, který oku lahodí.

Z hostujících djs se tentokrát vaším uším představí brněnsky dj & promoter Deafekt a.k.a. RAMON RAMIREZ z Radiobufera crew. Ocekavejte od něj zajimavou tanecni selekci zamerenou na "asian beats", zejmena na indickou Bhangru.
DON PEDROPOULOS je funkční veterán dubové scény stejně jako lámaných beatů. Nápaditá směsice mnoha stylů vytváří koktejl, který nasytí uši i rozhýbe boky a nohy.
Produkci těchto dvou vzácných hostů doplní rezidentní DUBOISE, přirozený hráč se selekcí nikdy nestárnoucích hitů undergroundové hudební scény a fraktálovitě kroutící DARJEEL, se svým pokračováním speciálního psychologopsychedelického příběhu vloženého mezi notový matrix jeho rytmů a melodií.

Akce se opět uskuteční v prostorách klubu Mersey, který nabízí jak kvalitní taneční parket s přiléhajícím barovým posezením, tak horní chilloutovou zónu, kde je možné se ponořit do delších rozhovorů beze strachu o své hlasivky.

Nebude samozřejmě chybět psychovideoprojekce jako příjemný doplněk tanečního prostoru.

Studenti psychologie a psychoterapeutických studií mají samozřejmě zváhodněné vstupné.


Audiopilots:

DON PEDROPOULOS (142 BPM, LAMAt rec.)
RAMON RAMIREZ (Radiobufera)
DARJEEL (glitch.cz)
DUBOISE (Bassinfection)


VSTUP: 30 czk (pro studenty PSY/PST) / 50 czk (ostatní)

DARJEEL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NATURALLIAR --- 12:02:44 9.3.2011
mala zmena: nakonec misto Ramona R. zahraje dj Mateyka (Pawlac Zewls, Jahly soul)