Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.klub007strahov.cz/

slušná porce masakru Japonské a Finské kapely jmeny CRUDE jap. SELFISH fin. komentář je neodolatelnej doporučuju přečíst si :DDD

CRUDE (jap)
Legendární japonská Burning Spirit kapela poprvé v ČR!
Skvělý rychlý hc/punk se skandovanými refrény a typickým japonským nasazením.

SELFISH (fin)
Jedna z velmi mála evropských kapel, která se dokázala vyrovnat japonským Burning Spirit kapelám
v nasazení i hudebních výkonech.
Připravte se na totální vyhlazení, nic menšího nás opravdu nečeká. Do Evropy přijíždí na velmi krátké turné japonská popravčí četa CRUDE. Vedle Forward, Judgement nebo Paintbox jedna ze základních Burning Spirit kapel, která funguje už od poloviny 90. let a jak to u japonských kapel bývá dobrým zvykem, je to pářád stejnej masakr. Extrémně útočná muzika, která se hrne kupředu s takovou energií, že s vámi zametá ze strany na stranu, do toho chytlavé skandované pasáže v japonštině, poctivá porce dokonalých metalových vyhrávek, které přijdou vždycky v tu správnou chvíli a v neposlední řadě samozřejmě zabijácké nasazení na hranici seběobětování. K tomu mají japonci historicky hodně blízsko a předvádí to už několik destiletí i na punkových podiích. U Burning Spirit kapel hrál navíc vždycky velkou roli i fakt, že jejich muzika byla extrémě chytlavá a čitelnější než u jejich noise punk krajanů, nicméně dokázala si udržet smrtící tempo a tah a navíc to vše obohatit o téměř heroické pasáže. Osobně jsem viděl CRUDE minulý rok na Chaos in Tejas Festivalu a byla to jízda jak hovado a desky jako Immorality" nebo "Attitude" jsou totální klasikou. Šance vidět tuhle kapelu u nás už se opravdu nemusí opakovat, takže doporučuji nezaváhat. STAND AND FIGHT!!!!!

No a společnost Crude nebude dělat nikdo jiný než SELFISH z Finska. Nejlepší Burning Spirit kapela, která není z Japonska, což může znít trochu jako vtip, nicméně je to holý fakt. SELFISH za svou dlouhou cestu (hrají už od roku 1989) došli až do míst, kde se japonským mistrům s přehledem vyrovnávají a i samotnou japonskou scénou jsou velmi velmi respektováni. Jejich poslední dvě desky jsou skutečně čistou esencí Burning Spirit ingrediencí, jež jsou lehounce doplněné o skandinávskou hrubost. Takže opět očekávejte smrtící sóla, kterým budou sekundovat ryché punkové bicí a hlučný rocknrollový feeling. Lepší kapelu si ke Crude fakt neumim představit.

Pořadatel:

Cena: 170,-

DROBET
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DRZHOR --- 15:18:35 9.11.2010
tak se tam nejak nahmatame kdyby sme se nevideli.. jestli by nekdo chtel dat nekde točeny mam čas tak od 1800...
BOHOUSH --- 10:01:35 9.11.2010
ja taky nocni muzi neboj :)
DROBET --- 20:50:01 7.11.2010
DROBET --- 20:45:32 7.11.2010
TURBO: dám si za tebe kámo slibuju :DDD
DROBET --- 20:44:57 7.11.2010
TURBO --- 20:39:57 7.11.2010
smrtících sól se nezúčastnim, mám noční (už si s tim připadám trapnej, ale je to tak).

Skočte si i za mě! :)
DROBET --- 20:23:23 7.11.2010
upozorňuji nic pro slabé jedince :D